Vangl Cup 2019

12.05.2019 | Jiří Obršlík

Minižačky...

Od pátku 10. května do neděle 12. května se uskutečnil v Ivančické hale turnaj Vangl cup mini 2019. Do Ivančic dorazily holky z celé ČR a i ze Slovenska z kategorie mini, tj. ročník 2008 a mladší. Soupeřem domácího týmu byl TJ Sokol Písek, HC Junior Zlín, Velká nad Veličkou A+B, HC Háje Praha A+B a slovenský tým Duslo Šaľa A+B. Naše holky odehrály za víkend celkem 8 utkání s velice silnými soupeři. Naše bilance byla 2 vítězství, jedna remíza, 5 proher a tým skončil na 6. místě.  Na třetím místě skončil TJ Sokol Písek, na druhém Velká nad Veličkou A a první místo si veze domů Duslo Šaľa B.  Turnaj se povedl, všechny týmy zde byly spokojené a naše holky posbíraly opět cenné zkušenosti. Děkujeme všem sponzorům a rodičům za spolupráci při organizaci. Tým trenérů Jana Evstafeva, Luboš Halúzka a Karel Matura.

FOTKY