Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj Generací 2017

29.07.2017 | Jiří Obršlík

Tradiční akce...

Ani v roce 2017 nemohlo chybět setkání bývalých hráčů a hráček ivančické házené, ale i těch současných na akci s názvem Turnaj generací. Od sobotního poledne na palubovce vypukli souboje od zástupců nejmladší kategorie až po ty nejstarší sportovce a sportovkyně, kteří se nebáli srovnat navzájem síly.

Bylo krásné letní počasí, občerstvení uvnitř i venku, byla přichystaná projekce historických snímků i nástěnky plné současných fotografií. Příchozí se skvěle bavili při vzpomínkách na doby minulé, ale i při utkáních, kde sice v přátelské atmosféře, leč naplno jako vždy, mohli sledovat nervy drásající souboje o každý míč. Proběhlo celkem pět utkání, když nepočítáme menší oděrky a pohmožděniny, které k házené patří, všem se podařilo odejít po svých a bez zranění. Většina zúčastněných pokračovala na ivančické náměstí, kde ve víru zpěvu a tance pokračovala v zábavě, jenž k tomuto turnaji a ivančické pouti patří.


MINIŽACTVO


HRÁČI/KY 10-13 LET


HRÁČI 17-34 LET


HRÁČI 35 AŽ NEKONEČNO


HRÁČKY 14 AŽ NEKONEČNOFOTKY 1, FOTKY 2TURNAJ GENERACÍ 2016
TURNAJ GENERACÍ 2015


 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS