Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Házenkářský ples 2017

03.03.2017 | Jiří Obršlík

Je za námi...


V pátek 24.02.2017 proběhl 18. ročník tradičního házenkářského plesu, ten se již podruhé konal v prostorách Café restaurant and Music club Mosillana.

Všechny příchozí u vchodu osobně přivítal předseda klubu se sklenkou na přivítanou a růžičkou pro dámy. Za dveřmi na návštěvníky plesu čekal stylový fotokoutek, kde se mohli nechat na památku zvěčnit, skvěle hrající kapela Fantazie a bohatá tombola.Letošní ples se nesl ve znamení poklidné atmosféry, dobré nálady a vyvrcholením v podobě tomboly, která měla na seznamu mnoho cen. Kdo při tombole neuspěl si jistě užil ples na tanečním parketu za zvuku známých českých i světových hitů v podání energií nabitých muzikantů.

Ples byl vyprodaný a plný zejména mladých tváří, které si našli cestu za zábavou se společenskou noblesou a neustále plnili taneční parket. Ten s ostatními opouštěli neradi až v brzkých ranních hodinách po skvělé akci, kterou házenkářský ples bezpochyby je.FOTOREPORT Z PLESU

FOTOKOUTEK Z PLESU


 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS