Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Minižačky na turnaji ve Velké nad Veličkou

03.02.2020 | Lenka Hájková

Minižačky

Mini žačky HK IVANČICE se vydaly v pátek 31.1. na tradiční celovíkendový turnaj do Velké nad Veličkou. Pořadatel využil pololetních prázdnin a tak turnaj mohl začít již od pátečního rána. Tým mini žaček odjížděl na turnaj v počtu 12 hráčů, vzhledem k velkému počtu zraněných a nemocných musel být tým doplněn o 1 mladší žačku a 2 kluky z mini kategorie. Turnaj byl rozdělen do 2 základních skupin po 7 týmech. V naší skupině nás čekala družstva HC Háje, HK Slavia Sereď SK, DDM Strážnice, TJ Družstevník Topolníky SK, HK Duslo Šaľa a Slavia Praha. Po 3 výhrách, 1 remíze a 2 prohrách jsme se umístili na 3 místě a postoupili do závěrečných bojů o 1-6. místo. Zde jsme sehráli utkání se Slavií Praha, Velkou nad Veličkou a Šaľou. Vzhledem k odjezdu kluků, zranění a velké únavě týmu jsme nakonec obsadili krásné 6. místo. Holky předvedly velkou bojovnost ve všech utkáních, dobrou obranu a řadu krásných akcí v útoku. Je vidět, že tým se stále posunuje vpřed a že jsme schopni držet krok s top týmy z celé ČR a SR. 

Sestava: Tereza Ambrožová, Naďa Albrechtová, Kristina Feithová, Karolína Čožíková, Tereza Kabelková, Petra Nováková, Debora Pašková, Vanesa Halúzková, Justýna Robotková, Denisa Čožíková, Jan a Miloš Slavík.
Trenér: Luboš Halúzka 
Asistent trenéra: Alexandra Richterová 

 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS