Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zimní pohár Velké Meziříčí

26.01.2020 | Jiří Obršlík

Mladší žáci...

V sobotu 25.01.2020 vyrazili mladší žáci v rámci přípravy na druhý turnaj. Tentokrát zavítali do Velkého Meziříčí na Zimní pohár. Sehráli tři utkání ve skupině a jedno o umístění. V prvním utkání zaskočili domácí áčko a připsali si výhru o tři branky, v druhém utkání s Úvaly si vybrali špatnou první desetiminutovku, kde se jim nepodařilo vsítit branku, soupeř si udělal dostatečný náskok, který se nám nepodařilo dohnat, prohra o jediný gól a ten nakonec rozhodl o neúčasti ve finále. Při rovnosti bodů našich chlapců, Úval a Velkého Meziříčí rozhodla bilance vstřelených a obdržených branek v minitabulce ve prospěch domácího áčka a tak na nás čekal boj o třetí místo, kde jsme nestačili na silovější Litovel. Opět to byla kvalitní příprava na sezónu, trenéři byli spokojeni s předvedeným výkonem celého družstva, poděkovat musíme i minižákům, kteří vypomohli z důvodu onemocnění některých hráčů.

1. TJ Sokol Újezd u Brna
2. TJ Sokol Velké Meziříčí "A"
3. TJ Tatran Litovel
4. HK Ivančice
5. SK Kuřim
6. TJ Sokol Úvaly
7. TJ Spartak Kutná Hora
8. TJ Sokol Velké Meziříčí "B"


Trenéři:
Obršlík Jiří, Zajíček Kamil

Sestava:
Obršlík Jan, Zajíček Filip, Korvas Štěpán, Kadaňka Šimon, Chaloupka Dušan, Kocián Dominik, Stehlík Vítek, Šrámek Jan, Holý Richard
 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2010 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS